• A-
  • A
  • A+

сабота, 23 септември 2017, 

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (Фото)

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (Фото)

Лос Анџелес, 17 февруари 2017 (МИА) - Пејачката и актерка Џенифер Лопез на Инстаграм се почесто објавува провокативни фотогрфии, што злобниците го оценуваат како суптилни пораки до нејзиното поранешно момче, раперот Дрејк, за „да знае што пропуштил“.

За најзината последна фотографија Џеј Ло за помалку од 24 часа собра повеќе од 1,2 милиони лајкови, како и голем број комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

- Се уште си најдобра, е еден од големиот број коментари на фановите.

Џенифер Лопез 2

Нејзиниот личен тренер, Давир Кирш откри дека постои една вежба која ако се прави три пати неделно, може секому да гарантира „дефинирана позадина“, што во секој случај важи за Џенифер. ви/сп/17:12

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мозаик

Пат околу светот со велосипед за 78 дена

Шкотскиот велосипедист Марк Бомонт го собори досег...

Хрват заштити збор и сега си ги бара сопственичките права

Музичарот Хрвоје Турчин од Загреб, во јавноста поз...

Ураганот Харви зад себе остави гробишта на автомобили

Три седмици откако ураганот Харви го погоди Тексас...

Швајцарците продаваат воздух од Алпите

Швајцарски стартап флашираше воздух од Швајцарија,...

Почина Лилијан Бетанкур

Наследничката на француската козметичка групација ...