• A-
  • A
  • A+
E hënë, 11 Dhjetor 2017, 

Partitë politike

VMRO-DPMNE do të protestojë para Burgut hetues në Shuto Orizare

VMRO-DPMNE do të protestojë para Burgut hetues në Shuto Orizare

Shkup, 10 dhjetor 2017 (MIA) - VMRO-DPMNE sot do të organizojë protestë para Burgut hetues në Shuto ... më tepër...

 
Takim i Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së

Takim i Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së

Shkup, 10 dhjetor 2017 (MIA) - Komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së sot pasdite duhet formalisht ta vërt... më tepër...

Kryetari i Lëvizjes BESA, Kasami takoi ambasadorin e BE-së Zhbogar

Kryetari i Lëvizjes BESA, Kasami takoi ambasadorin e BE-së Zhbogar

Shkup, 7 dhjetor 2017 (MIA) - Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sot realizoi takim me ambasador... më tepër...

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së e braktisën seancën e Këshillit të Strumicës

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së e braktisën seancën e Këshillit të Strumicës

Strumicë, 7 dhjetor 2017 (MIA) - Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së sot e braktisën punën e seancës së 4-t... më tepër...

Lëvizja BESA: Kërkojmë largimin e Rektorit dhe Prorektorit të Universiteti "Shën Kliment i Ohrit”

Lëvizja BESA: Kërkojmë largimin e Rektorit dhe Prorektorit të Universiteti "Shën Kliment i Ohrit”

Shkup, 7 dhjetor 2017 Pas reagimit të punësuarve administrativ të Universitetit “Shën Kliment i Ohr... më tepër...

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së në Shtip e braktisën seancën e Këshillit

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së në Shtip e braktisën seancën e Këshillit

Shtip, 7 dhjetor 2017 (MIA) - Me brohoritje "Maqedoni" dhe "Maqedonia është e përjetshme" dhe të ves... më tepër...

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Gjykatës Penale

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Gjykatës Penale

Shkup, 7 dhjetor 2017 (MIA) - VMRO-DPMNE-ja, njoftoi se edhe sot do t'i bllokojë disa udhëkryqe në p... më tepër...

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së u larguan nga seanca e këshillit të komunës

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së u larguan nga seanca e këshillit të komunës

Shkup, 6 dhjetor 2017 (MIA) - Këshilltarët nga Koalicioni "Për Maqedoni më të mirë" u larguan nga  m... më tepër...

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Ministrisë së Drejtësisë

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Ministrisë së Drejtësisë

Shkup, 6 dhjetor 2017 (MIA) - VMRO-DPMNE-ja, njoftoi se edhe sot do t'i bllokojë disa udhëkryqe në p... më tepër...

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së në Gjorçe Petrov e braktisën seancën

Këshilltarët e VMRO-DPMNE-së në Gjorçe Petrov e braktisën seancën

Shkup, 5 dhjetor 2017 (MIA) -  Në seancën e sotme të Komunës së Gjorçe Petrov, grupi i këshilltarëve... më tepër...

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Ministrisë së Drejtësisë

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe dhe do të protestojë para Ministrisë së Drejtësisë

Shkup, 4 dhjetor 2017 (MIA) - VMRO-DPMNE-ja, njoftoi se edhe sot do t'i bllokojë disa udhëkryqe në p... më tepër...

Protestë e VMRO-DPMNE-së para Ministrisë së Drejtësisë

Protestë e VMRO-DPMNE-së para Ministrisë së Drejtësisë

Shkup, 4 dhjetor 2017 (MIA) - Apel për lirimin e personave të arrestuar me rastin e ngjarjeve të 27 ... më tepër...

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe edhe sot nga ora 15:00 deri në orën 17:00

VMRO-DPMNE-ja do të bllokojë udhëkryqe edhe sot nga ora 15:00 deri në orën 17:00

Shkup, 4 dhjetor 2017 (MIA) - VMRO-DPMNE-ja, sot njoftoi do t'i bllokojë disa udhëkryqe në periudhën... më tepër...

Kongres i jashtëzakonshëm i VMRO-DPMNE-së më 23 djetor

Kongres i jashtëzakonshëm i VMRO-DPMNE-së më 23 djetor

Shkup, 4 dhjetor 2017 (MIA) - Kongres i jashtëzakonshëm i VMRO-DPMNE-së do të mbahet më datën 23 të ... më tepër...

Zaev: Një opozitë e fuqishme do ta bëjë pushtetin të jetë më i përgjegjshëm

Zaev: Një opozitë e fuqishme do ta bëjë pushtetin të jetë më i përgjegjshëm

Shkup, 3 nëntor 2017 (MIA) -  Kryeministri Zoran Zaev nuk deshi ta komentojë dorëheqjen e paralajmër... më tepër...

Zaev: Biseduam për vendin e zbrazur në shëndetësi, nuk ka rikombinime

Zaev: Biseduam për vendin e zbrazur në shëndetësi, nuk ka rikombinime

Shkup, 3 dhjetor 2017 (MIA) - Punohet në debatin për plotësimin e vendit të ministrit në Ministrinë ... më tepër...

Memedi: Koha është që të flet drejtësia!

Memedi: Koha është që të flet drejtësia!

3 dhjetor 2017 Besoj se lajmet dhe thashethemet që u përhapën këtyre ditëve, që ndërlidhen me emrin... më tepër...

Mozaik

Aktori Deni Masterson akuzohet për përdhunim

Aktori Deni Masterson i cili u bë i njohur me seri...

Fillon sonte edicioni i 19-të i Këngës Magjike

Nën drejtimin e moderatorit Ardit Gjebrea sonte me...

Ndërron jetë ylli i rokut francez, Johnny Hallyday

Njëri prej yjeve të rokut francez Johnny Hallyday,...

Këngëtari më i dëgjuar në vitin 2017, sipas "Spotify"

Ai u nderua nga "Grammy", por "Spotify" thotë se ë...

Letrat e Greta Grabos zbulojnë sa ka qenë ajo e vetmuar

Koleksioni i letrave të aktores suedezo-amerikane,...