• A-
  • A
  • A+
E hënë, 20 Nëntor 2017, 

Luar rikthehet me “Si dje” (video)

Luar rikthehet me “Si dje” (video)

Tiranë, 18 tetor 2017 (MIA) - Këngëtarja Luar i është rikthyer skenës muzikore me këngën e re të titulluar "Si Dje", njofton koha.net.

Krijuesja e hitit "Gjithmonë" të publikuar para më shumë se 5 vjetësh ka bërë debutimin me këngën e realizuar nga Donat Prelvukaj "Cricket" derisa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja.ff/mp/12:59

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Kendrick Lamar dominoi në mbrëmjen e MTV VMA 2017 - këta janë fituesit

Emrat më të mëdhenj të muzikës janë mbledhur mbrëm...

Rreth tre vjet të jetës e kalojmë në tualet

Kombet e Bashkuara dje e kanë shënuar Ditën Botëro...

Ndërron jetë kompozitori Aleksandër Lalo

Është ndarë nga jeta mbrëmjen e së dielës pas një ...

Sylvester Stallone i mohon akuzat për abuzim seksual

Aktori amerikan, Sylvester Stallone, i ka hedhur p...

Mbretëresha Elizabeta dhe princi Filip shënojnë 70 vjetorin e martesës

Mbretëresha britanike Elizabeta, e cila qeveris me...