• A-
  • A
  • A+
E enjte, 14 Dhjetor 2017, 

Marketing


Në përgjithësi
Faqja e internetit të MIA-s është vendi i duhur për të publikuar reklamat dhe shpalljet tuaja. Veçanërisht nëse doni që t'i shohin njerëzit kryesorë të mediave, gazetarët dhe redaktorët, por edhe funksionarët e shumtë, afaristët dhe qytetarët.


Formati dhe madhësia
Publikimi i shpalljeve dhe reklamimeve në faqen e internetit të MIA-s domethënë të tregohen formatet standarde të shpalljes (JPG,GIF, të animuara GIF ose FLASH) në madhësitë e mëposhtme të mundshme : 500x70, 680x90, 519x100, 290x140, 140x100 pikselë.

Çmimet 
Çmimet e shpalljeve dhe reklamimeve në faqen e internetit janë konfirmuar me Listën e çmimeve për shpallje dhe reklamime në internet faqen e MIA-s.

Shfaqja e pozitave reklamuese në internet faqen e MIA-s:

Распоред на банери

Mozaik

Bebe Rexha, pjesë e jurisë në "The Voice of America"

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, është bër...

Albumi i Dua Lipës ndër 50 më të mirët e vitit 2017

"Billboard" në mesin e shumë albumeve të shumë yje...

Princat William dhe Harry në premierën e "Lufta e yjeve" në Londër

Princat britanikë William dhe Harry, në befasinë e...

Fshati Pjetërshan i stolisura si në përralla

Fshati Pjetërshan i Gjakovës edhe këtë vit ka marr...

Një i burgosur iu dorëzua autoriteteve pas 20 viteve të kaluar në arrati

I burgosuri Gasan Saleh (66), i cili para 20 vitev...