МИА Македонска информативна агенција
Фото на денот
Скопје, Македонија, 27.07.2016, Кореа таеквондо(МИА/ЕПА)
Корејскиот таеквондо тим настапува во Сеул, Јужна Кореја, 27 јули 2016.

Назад до Фото сервис