МИА Македонска информативна агенција
Фото на денот
Скопје, Македонија, 21.08.2017, Пороен дожд во Минхен(МИА/ЕПА)
Гледачи на пороен дожд за време на натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Баер 04 Леверкузен од германската фудбалска Бундеслига лига во Минхен, Германија, 18 август 2017 година.

Назад до Фото сервис