• A-
  • A
  • A+
петок, 20 април 2018, 

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (Фото)

Нова провокативна фотографија на Џенифер Лопез (Фото)

Лос Анџелес, 17 февруари 2017 (МИА) - Пејачката и актерка Џенифер Лопез на Инстаграм се почесто објавува провокативни фотогрфии, што злобниците го оценуваат како суптилни пораки до нејзиното поранешно момче, раперот Дрејк, за „да знае што пропуштил“.

За најзината последна фотографија Џеј Ло за помалку од 24 часа собра повеќе од 1,2 милиони лајкови, како и голем број комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

- Се уште си најдобра, е еден од големиот број коментари на фановите.

Џенифер Лопез 2

Нејзиниот личен тренер, Давир Кирш откри дека постои една вежба која ако се прави три пати неделно, може секому да гарантира „дефинирана позадина“, што во секој случај важи за Џенифер. ви/сп/17:12

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ