• A-
  • A
  • A+
сабота, 23 јуни 2018, 

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

Се наѕира кавга меѓу ѕвездите на „Брзи и бесни“

Лос Анџелес, 13 септември 2017 (МИА) - Ѕвездата од серијалот „Брзи и бесни“, Тајриз Гибсон јавно го моли и преколнува својот колега Двејн Џонсон да не го изневерува тимот со евентуално спин-оф продолжение на франшизата.

Имено, Гибсон на Инстаграм прво се пожали дека неговиот драг пријател не му враќа на пораките, па тие коментари беа избришани. 

- Не сакам да чујам ништо од тебе се дури не се сетиш што зборувавме. Јас сум на твојот (Инстаграм) профил оти ти не ми враќаш на СМС пораките. „Брзите“ се она семејство... Ние не „летаме“ сами, објави потоа Гибсон на својот профил.

Периодов инаку, се појавија гласини дека Двејн и Џејсон Стејтам преговарале за спин-оф продолжение на приказната, но продуцентот и главната ѕвезда на седумте од вкупно осумте филма, Вин Дизел не се согласиле. си/ми/08:47

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.Мозаик

Почина Вини Пол Ебот, еден од браќата основачи на Пантера

Вини Пол Ебот, еден од основачите на хеви метал бе...

Дебелеењето нуспојава на Мундијалот

Седењето пред телевизор, пиењето на зашеќерени нап...

На аеродомот во Орландо ќе се скенираат лицата на сите патници

Меѓународниот аеродом во Орландо, кој е најпромете...

Стаорец изел 19.000 долари во бакомат во Индија

Стаорец или повеќе стаорци влегле во банкомат во с...

Таткото на Кејт Спејд починал неколку часа пред нејзиниот погреб

Ерл Броснејн (89), таткото на дизајнерката Кејт Сп...