• A-
  • A
  • A+
понеделник, 28 мај 2018, 

Провала во секс-шоп (видео)

Провала во секс-шоп (видео)

Канбера, 7 декември 2017 (МИА) - Крадец од Мелбурн провалил во секс-шоп со цел да украде кукла за секс. 

На видеото од безбедносните камери на продавницата се забележува крадец со фантомка, кој со помош на клешта и апарат за гаснење пожар извршува провала. 

Откако Австралиецот успеал да влезе во продавницата, ја украл секс-куклата Дороти која чини 4.500 долари. 

Дороти е блондинка, која е висока 168 сантиметри и тежи околу 50 килограми, а изработена е од посебен материјал што е сличен на човекова кожа. см/сп/09:32

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ