• A-
  • A
  • A+
вторник, 16 октомври 2018, 

Се вљубил на прв поглед, му го дала бројот, а потоа му го украле телефонот

Се вљубил на прв поглед, му го дала бројот, а потоа му го украле телефонот

Лондон, 21 септември 2018 (МИА) - Британецот Ден Милингтон на Ибица запознал девојка, „се затрескал“ на прв поглед, и го зел и бројот, а кусо потоа му го украле телефонот, па сега очајно ја бара на интернет.

- На Ибица можеби ја запознав љубовта на мојот живот, но ми го украдоа мобилниот со нејзиниот број во него. Па доколку е тука некаде Стејси, 27-годишна козметичарка од Стоук која вози Мини, ја молам да се јави, напиша несреќниот Ден на Твитер, завршувајќи ја објавата со тажно лице кое плаче.

Разврската на оваа куса љубовна драма ќе ја дознаеме деновиве, доколку виртуелната порака стигне до Стејси и таа одлучи да го исконтактира вљубеното момче. си/паг/11:02

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.Мозаик

Ричард Маден од „Игра на тронови“ може да биде новиот Џејмс Бонд

Британскиот актер Ричард Маден во иднина може да г...

Мел Би „брутално искрена“ за сексот, дрогата, депресијата

Поранешната „Спајс девојка“ Мел Би ја објави автоб...

Никол Кидман се разобличи до непрепознатливост заради улога

Холивудската ѕвезда Никол Кидман се промени до неп...

Пронаjден викиншки брод во Норвешка

Археолозите веруваат дека пронашле остатоци од сре...

Почина Пол Ален, соосновачот на Мајкрософт

Соосновачот на Мајкрософт, Пол Ален почина вчера н...