• A-
  • A
  • A+
среда, 17 октомври 2018, 

Порномодел ги продава старите силикони за да си купи нови

Порномодел ги продава старите силикони за да си купи нови

Лондон, 23 септември 2018  (МИА) – Британскиот порномодел Тејлор Роуз ги постави своите импланти на онлајн аукција со цел парите што би ги добила од продажбата на старите, Роуз да ги искористи за зголемување на градите.

26-годишната Тејлор одредила почетна цена на онлајн аукцијата за своите стари гради да изнесува 1.500 фунти и вети дека ќе ја плати испораката до купувачот.

Моделот најпрвин се заинтересирала дали ќе ги добие импланти, но од раководството на клиниката нејзино објасниле дека тоа е можно, под услов таа напише молба. Така по операцијата порно моделот во нејзината соба ги нашла старите силикони со натпис кој е за левата, а кој за десната града.

Роуз признава дека не мислела дека ќе најде купувачи за такво нешто и се прашува зошто би можеле да се користат. Но, таа исто така кажа дека еден од потенцијалните купувачи сакал покрај имплантите да ги добие и нејзините старите панталони. зс/10:50

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мозаик

Ричард Маден од „Игра на тронови“ може да биде новиот Џејмс Бонд

Британскиот актер Ричард Маден во иднина може да г...

Мел Би „брутално искрена“ за сексот, дрогата, депресијата

Поранешната „Спајс девојка“ Мел Би ја објави автоб...

Никол Кидман се разобличи до непрепознатливост заради улога

Холивудската ѕвезда Никол Кидман се промени до неп...

Пронаjден викиншки брод во Норвешка

Археолозите веруваат дека пронашле остатоци од сре...

Почина Пол Ален, соосновачот на Мајкрософт

Соосновачот на Мајкрософт, Пол Ален почина вчера н...