• A-
  • A
  • A+
вторник, 16 октомври 2018, 

Прес-конференција на министерот Димитров за Договорот со Грција (во живо)

Прес-конференција на министерот Димитров за Договорот со Грција (во живо)

Скопје, 24 септември 2018 (МИА) - Министерот за надворешни работи Никола Димитров претпладнево во владиниот медиа центар одржува прес-конференција за  сите аспекти од Договорот со Грција. 


###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мозаик

Мел Би „брутално искрена“ за сексот, дрогата, депресијата

Поранешната „Спајс девојка“ Мел Би ја објави автоб...

Никол Кидман се разобличи до непрепознатливост заради улога

Холивудската ѕвезда Никол Кидман се промени до неп...

Пронаjден викиншки брод во Норвешка

Археолозите веруваат дека пронашле остатоци од сре...

Почина Пол Ален, соосновачот на Мајкрософт

Соосновачот на Мајкрософт, Пол Ален почина вчера н...

Премијата за американската лотарија се искачи на 654 милиони долари

Премијата за американската игра на среќа „Мега мил...