МИА Најави - свет

МИА Најави - свет

8 јули 2018 

Токио - Американскиот државен секретар Мајк Помпео ќе го посети Токио. 

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ