• A-
  • A
  • A+
сабота, 22 септември 2018, 

МИА Најави - свет

МИА Најави - свет

20 јули 2018

Берлин - Одбележување на Денот на отпорот против нацистичкиот режим.

Ерусалим - Продолжува посетата на унгарскиот премиер Виктор Орбан на Израел.

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ