• A-
  • A
  • A+
сабота, 22 септември 2018, 

МИА Најави - Свет

МИА Најави - Свет

22 јули 2018

Буенос Аирес -  Втор ден од средбата на министрите за финансии од Г-20.

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ