МИА Најави - Македонија

МИА Најави - Македонија

3 август 2018 

 Демир Хисар - Отворање на изложбата „Зерорендум“ на „Колектив Зеро“ во рамки на манифестацијата „Демир Хисар - Град на културата во 2018“. (Дом на култура / 20:00)

____________________________________________________________

***МИА ги објавува местото и времето на одржување на настаните и притоа не презема обврска за реизвестување доколку дојде до промена на најавените термини***

 

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ