МИА Најави - Македонија

МИА Најави - Македонија

5 август 2018 

Охрид - Концерт на дуо „Сора“ во рамки на „Охридско лето“. (Црква „Св.Софија/21:30)

____________________________________________________________

***МИА ги објавува местото и времето на одржување на настаните и притоа не презема обврска за реизвестување доколку дојде до промена на најавените термини***

 

 

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ