• A-
  • A
  • A+
вторник, 18 септември 2018, 

МИА Најави - Свет

МИА Најави - Свет

 

Токио – Јапонската Влада ќе соопшти економски показатели за јули

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ