• A-
  • A
  • A+
сабота, 22 септември 2018, 

МИА најави - свет

МИА најави - свет

5 септември 2018

Вашингтон - Продолжуваат трговските преговори меѓу САД и Канада

Анкара - Германскиот министер за надворешни работи Хајко Маас во посета на Турција

Вашингтон - Претставници на Гугл, Фејсбук и Твитер ќе сведочат пред Комисијата за разузнавање на американскиот Сенат

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ