Утре без струја корисници во Кисела Вода и Центар

Утре без струја корисници во Кисела Вода и Центар

Скопје, 19 февруари 2018 (МИА) - Утре без струја од 08:30 до 14 часот ќе бидат корисниците  од ул. Дренак во општина Кисела Вода, а од 08:30 до 15  часот корисници од улиците „Владимир Назор“, „Кумровец“ и „Ѓорѓи Абаџиев“  во општина Центар, сооопшти Регионалниот центар за управување со кризи Скопје.лв/вг/09:37

###

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ