• A-
  • A
  • A+
сабота, 22 септември 2018, 

Утре без вода корисниците на „Благоја Дафков“ 18 во Центар

Утре без вода корисниците на „Благоја Дафков“ 18 во Центар

Скопје, 26 јули 2018 (МИА) - Поради изведување водоводен приклучок од Ф-80мм, корисниците на улицата „Благоја Дафков“ 18 во населба Центар утре од 10 часот нема да имаат вода.

Прекинот на водоснабдувањето ќе трае до санирање на дефектот. мч/ац/17:26

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ