• A-
  • A
  • A+
петок, 21 септември 2018, 

МИА најави - свет

МИА најави - свет

2 септември 2018

Анаполис - Погреб на американскиот сенатор Џон Мекејн

Кигали - Почнува неколкудневното гласање во парламентарните избори во Руанда

Монца - Формула 1 трка за големата награда на Италија

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ