Изјава на американскиот сенатор Рон Џонсон (видео)

Изјава на американскиот сенатор Рон Џонсон (видео)

Скопје, 9 септември 2018 (МИА) - МИА на својата ФБ страница во живо ќе ја емитува изјавата на американскиот сенатор Рон Џонсон.

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ