Дваесет и деветгодишен неготинец се самоубил со бесење

Дваесет и деветгодишен неготинец се самоубил со бесење

Неготино, 26 август 2018 (МИА) - Дваесет и деветгодишен неготинец се самоубил со бесење, потврди за МИА портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.  

- Не се познати причините за трагичниот настан. Засега нема информации дали младиот човек можеби оставил писмо зад себе, рече Додевски. свд/мд/21:16

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мозаик

Тинејџерка преживеала 49 дена на отворено море пиејќи цедена морска вода

Индонезиска тинејџерка минала 49 дена на отворено ...

Олег Сенцов стана почесен граѓанин на Париз

Украинскиот филмски режисер осуден на 20 години за...

Британски математичар тврди дека пронашол решение за проблем стар 160 години

Еден од најистакнатите британски математичари, Мај...

Познатиот професионален убиец на ТВ-екраните стана модна икона

Ѕвездата од новата ТВ-серија „Убиствената Ив“, ист...

Премиерката на Нов Зеланд и нејзиното бебе - хит во ОН

Премиерката на Нов Зеланд, Џасинда Ардерн, која ов...