• A-
  • A
  • A+
среда, 19 септември 2018, 

Отворање на пензионерски спортски игри во Радовиш

Отворање на пензионерски спортски игри во Радовиш

Скопје, 2 септември 2018 - Премиерот Зоран Заевзаедно со министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска денеска ќе присуствуваат на отворањето на пензионерските спортски игри во Радовиш. 

Пензионерските спортски игри се одржуваат пред спортската сала „25ти Мај“ во овој град. сст/08:31

###

 
фото МИА архива

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ