• A-
  • A
  • A+
петок, 21 септември 2018, 

Прес-конференција на премиерот Заев и генералниот секретар на НАТО, Столтенберг (во живо)

Прес-конференција на премиерот Заев и генералниот секретар на НАТО, Столтенберг (во живо)

Скопје, 6 септември 2018 (МИА) - Во Клубот на пратениците во тек е прес-конференцијата на премиерот Зоран Заев и генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг.


###

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ