Прес-конференција на премиерот Заев и австрискиот канцелар, Курц (во живо)

Прес-конференција на премиерот Заев и австрискиот канцелар, Курц (во живо)

Скопје, 7 септември 2018 (МИА) - Во Владата на Република Македонија во тек е прес-конференцијата на премиерот Зоран заев и австрискиот канцелар Себастијан Курц.

###

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ