• A-
  • A
  • A+
четврток, 20 септември 2018, 

Превртен камион на локалниот пат Желино - Јегуновце

Превртен камион на локалниот пат Желино - Јегуновце

Скопје, 2 август 2018 (МИА) - Поради превртен камион сообраќајот на локалниот пат Желино – Јегуновце кај село Сиричино се пренасочува по локални патишта, соопшти АМСМ. ев/16:52

###

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ