• A-
  • A
  • A+
четврток, 20 септември 2018, 

Во прекин сообраќајот на Плетвар

Во прекин сообраќајот на Плетвар

Скопје, 1 септември 2018 (МИА) - Од 13:45 часот на Плетвар поради сообраќајна незгода сообраќајот е блокиран во двата правци, соопшти Автомото сојузот на Македонија. дма/14:01

###

 

Сите права се задржани. Овој материјал не смее да се складира, издава, емитува, препишува и повторно да се дистрибуира во каква било форма, без писмена дозвола од Македонската информативна агенција.НЕМА ПОВРЗАНИ ВЕСТИ