• A-
  • A
  • A+
петок, 21 септември 2018, 

МИА Овластено лице за прием на пријави од укажувачи

 
Овластено лице за прием на пријави од укажувачи:
 
 
Драган Антоновски, генерален директор
 
тел. 078-384-551
адреса: ул.Бојмија К-2 Скопје
е-маил: prijavuvam@gmail.com

Мозаик

Се вљубил на прв поглед, му го дала бројот, а потоа му го украле телефонот

Британецот Ден Милингтон на Ибица запознал девојка...

Kолумбиjа затвори музеј на Пабло Ескобар

Колумбискиот град Меделин, во соработка со миграци...

Во Лас Вегас се отвора музеј на марихуаната

Музеј на марихуаната денеска ќе биде отворен во „г...

Ким Џонг-ун му подари два тона печурки на својот јужнокорејски колега

Лидерот на Северна Кореја, Ким Џонг-ун, му подари ...

Брус Гринвуд ќе глуми во продолжението на „Сјаење"

Холивудскиот ветеран Брус Гринвуд ќе има своја уло...