МИА Офицер за заштита на лични податоци

Име и презиме на офицерот за заштита на лични податоци, позиција во институцијата, службен е-маил и службен телефон:

 
Даниела Димитриева, деловен секретар
 
тел. 075-284-555
адреса: ул.Бојмија К-2 Скопје

Мозаик

„Хет трик“: Фудбалер за само шест недели доби деца од три жени

Напаѓачот на англискиот фудбалски клуб Стоук Сити,...

Доделена „Алтернативната Нобелова награда"

Наградата „Правилно живеење", позната и како „Алте...

Тревога во Бакингемската палата поради приврзок за клучеви

Мажот кој вчера беше уапсен кај Бакингемската пала...

Многу мажи по сексот чувствуваат емотивна празнина

Дури 40 отсто од мажите по сексот чувствуваат емот...

НАСА откри две нови планети

Само пет месеци по поставувањето во земјината орби...