• A-
  • A
  • A+
E premte, 20 Prill 2018, 

Luar rikthehet me “Si dje” (video)

Luar rikthehet me “Si dje” (video)

Tiranë, 18 tetor 2017 (MIA) - Këngëtarja Luar i është rikthyer skenës muzikore me këngën e re të titulluar "Si Dje", njofton koha.net.

Krijuesja e hitit "Gjithmonë" të publikuar para më shumë se 5 vjetësh ka bërë debutimin me këngën e realizuar nga Donat Prelvukaj "Cricket" derisa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja.ff/mp/12:59

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Restoranti i cili edhe ata pa të holla nuk i lë të uritur

Në qoftë se jemi të uritur, ndërsa nuk keni të hol...

Banania që kushtoi 930 funte

Një gabim i një supermarketi ka bërë një banane të...

Tina Tarner sjellë muzikal që pasqyron jetën e saj

Muzikantja e njohur Tina Tarner, ka realizuar një...

Paralajmërohet pjesa e katërt e sagës filmike "xXx"

Vin Dizel e paralajmëroi pjesën e katërt të sagës ...

Presidenti finlandez ka paguar 61 euro për një fluturim nga Kroacia

Në vizitën në Kroaci, presidenti finlandez Sauli N...