• A-
  • A
  • A+
E mërkurë, 22 Gusht 2018, 

Vdes Nensi Sinatra në moshën 101 vjeç

Vdes Nensi Sinatra në moshën 101 vjeç

Los-Anxhelos, 14 korrik 2018 (MIA) - Nensi Sinatra, bashkëshortja e parë e artistit Frenk Sinatra dhe nëna e tre fëmijëve të tij, ka vdekur në moshën 101 vjeçare.

Vajza e saj Nensi Xhunior tha se ajo kishte "kaluar në mënyrë paqësore".

"Ajo ishte një bekim dhe drita e jetës sime. Super Mami. Faleminderit për gjithçka", shkruan ajo.

Nensi Sinatra lindi në Barbato në vitin 1917 dhe u takua me Frenkun në vitin 1934 në vendpushimin e Long Brenç në Nju Xhersi. ff/15:44

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Në Gjermani ka rënë breshëri më i madh i regjistruar deri tani në Evropë

Breshëri më i madh që dikur ka rënë në Evropë, ësh...

Një fëmijë dyvjeçar pi nga 40 cigare në ditë

Një dyvjeçar nga Indonezia është bërë i varur nga ...

NASA më në fund e lansoi sondën solare "Parker" (VIDEO)

Pas disa anulimeve, Aeronautika Kombëtare Amerikan...

Majkëll Mur: Tramp është presidenti i fundit

Regjisori amerikan Majkëll Mur publikoi trajler pë...

Destinacione nga Japonia deri në Norvegji në të cilat është e ndaluar të vdesësh

Ndoshta mendoni se ligjet e logjikës dhe fizikës n...