• A-
  • A
  • A+
E hënë, 20 Gusht 2018, 

Pas zërave se Majli Sajrus dhe Lijam Hemsuort janë ndarë, ai publikoi video të dykuptimtë

Pas zërave se Majli Sajrus dhe Lijam Hemsuort janë ndarë, ai publikoi video të dykuptimtë

Los-Anxhelos, 20 korrik 2018 (MIA) - Pas zërave se pop këngëtarja amerikane Majli Sajrus dhe i fejuari i saj Lijam Hemsourt e kanë prishur fejesën, ai në Instagram publikoi video ku të dy voziten me makinën e tyre dhe argëtohen në mënyrën e tyre.

Zërat për ndërprerjen e fejesës u paraqitën të premten, 13 korrik.

Majli dhe Lijam fejesën e tyre e shpallën në qershor të vitit 2012, dy vjet pasi janë takuar në xhirimin e video spotit „The Last Song“. hr/11:55

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Në Gjermani ka rënë breshëri më i madh i regjistruar deri tani në Evropë

Breshëri më i madh që dikur ka rënë në Evropë, ësh...

Një fëmijë dyvjeçar pi nga 40 cigare në ditë

Një dyvjeçar nga Indonezia është bërë i varur nga ...

NASA më në fund e lansoi sondën solare "Parker" (VIDEO)

Pas disa anulimeve, Aeronautika Kombëtare Amerikan...

Majkëll Mur: Tramp është presidenti i fundit

Regjisori amerikan Majkëll Mur publikoi trajler pë...

Destinacione nga Japonia deri në Norvegji në të cilat është e ndaluar të vdesësh

Ndoshta mendoni se ligjet e logjikës dhe fizikës n...