• A-
  • A
  • A+
E hënë, 15 Tetor 2018, 

Kejti Peri në depresion për shkak të shitjes relativisht jo të mirë të albumit të fundit

Kejti Peri në depresion për shkak të shitjes relativisht jo të mirë të albumit të fundit

Los Angjelos, 23 korrik 2018 (MIA) - Kejti Peri ka rënë në depresion për shkak të shitjes relativisht jo të mirë të albumit të saj të fundit "Witness" të vitit 2017. Ai e arriti shitjen prej 180.000 ekzemplarëve, për dallim nga albumi i vitit 2012, "Prism", i cili u shit në rreth 286.000 ekzemplarë.

"Kam valë të 'depresionit pasues', zemra më ishte thyer vitin e kaluar, sepse pa vetëdije i dhashë rëndësi të madhe mendimit të publikut. Ndërkaq, ai, nuk reagoi ashtu siç nuk prita... Kjo ma theu zemrën", deklaroi këngëtarja në intervistën për "Vouge", shoqëruar me foto-sesion të saj.

Кејти Пери

Ajo edhe më tutje u rekomandon kolegëve të saj, dhe miqve - të mos u nënshtrohen zhgënjimeve.

Peri është në lidhje me aktorin Orlando Bllum. ab/13:24

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Arda Turan përballet me 12,5 vite burg për sulm ndaj këngëtarit Berkaj Shahin

Prokuroria e Stambollit kërkoi dënim me burg prej ...

Familja e yllit të ndjerë Prins i ndalon Trampit t'i përdorë këngët e tij

Familja e yllit të ndjerë të muzikës pop, Prins, k...

Dukesha nga Saseks është shtatzënë

Princi britanik Hari dhe bashkëshortja e tij, duke...

Martesë e re në familjen mbretërore britanike

Princesha Juxhinia, mbesa e mbretëreshës Elizabeta...

Libri kthehet në bibliotekë pas 84 vitesh

Një burrë nga Luiziana i ka shpëtuar një gjobe të ...