Vritet një fudbollist i Sent-Etienit

Vritet një fudbollist i Sent-Etienit

Sent-Etien, 10 shtator 2018 (MIA) - Fudbollisti i ri i Sent-Etienit, Uiliam Gomis është qëlluar me armë zjarri në qytetin francez La Sen-Ser Meru, publikuan mediat lokale.

Gomis (19), kusheriri i fudbollistit të njohur Bafetimbi Gomis, është vrarë në, tani për tani, rrethana të paqarta.

Gomis ka luajtur për ekipin e dytë të Sent-Etienit në ligën e tretë franceze. Sezonin e kaluar ka luajtur 18 ndeshje.

Klubi ende nuk u prononcua për këtë rast. bsh/12:52

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA